Про прозорість і підзвітність

«Прозорість та підзвітність». На Кіровоградщині розпочалась перевірка якості надання послуг Центром екстреної медичної допомоги
Робоча група «Прозорість та підзвітність» почала перевірку якості виконання основних завдань «Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області». Також перевірятимуть обсяг медичних послуг, які надавач зобов’язаний надавати за договором з Національною Службою здоров’я України (у тому числі дотримання стандартів надання екстреної медичної допомоги в області).
До складу комісії входять експерти департаменту охорони здоров’я Кіровоградської ОВА різних спеціальностей, начальник та спеціалісти управління внутрішнього аудиту ОВА, а також депутати обласної ради. Керівником робочої групи призначили директора департаменту охорони здоров’я Кіровоградської ОВА Олега Рибальченка.
Перевірка триватиме з шостого по 29 листопада 2023 року.
«Прозорість та підзвітність»: на Кіровоградщині перевірили якість надання швидкої медичної допомоги
Робочою групою з перевірки якості надання медичної допомоги жителям області була проведена комплексна ревізія діяльності КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області» за період з першого грудня 2022 року по 30 вересня 2023 року.
Так зокрема відбулась перевірка якості надання медичної допомоги пацієнтам з підозрою на гострий мозковий інсульт на догоспітальному етапі. Було встановлено, що кількість випадків, коли час від приїзду бригади швидкої допомоги на місце виклику до евакуації пацієнта з підозрою на гострий мозковий інсульт у визначену лікарню склала більш як 60 хвилин - 707 випадків за 9 місяців 2023 року, що становить 25,2% від загальної кількості госпіталізацій таких пацієнтів. В тому числі було всього 175 випадків транспортування одного пацієнта двома бригадами швидкої. Тобто, 532 (75,2%) пацієнти були транспортовані однією бригадою з часом доїзду до закладу охорони здоров’я більш як 60 хвилин.
На засіданні робочої групи «Прозорість та підзвітність» було прийнято рішення передати напрацьовані матеріали з перевірки надання медичної допомоги жителям області КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області» до ГУ Національної поліції та управління стратегічних розслідувань у Кіровоградській області.
Крім цього департамент охорони здоров’я Кіровоградської ОВА підготує матеріали для розгляду на сесії обласної ради, яка, як балансоутримувач, має дати власну оцінку результатам перевірки.

Публічний звіт про використання коштів районного бюджету за 2023 рік за посиланням https://docs.google.com/presentation/d/16BOoZuwzzzSx7BDT3DXyeF7CVx4q187k/edit?usp=sharing&ouid=106537606913202255746&rtpof=true&sd=true
"Прозорість та підзвітність". Черговий меморандум розширює коло партнерів
У рамках діяльності робочої групи "Прозорість та підзвітність" меморандум про співпрацю підписали Кіровоградська ОВА та ГО «Стоп корупція».
Метою меморандуму є співпраця сторін у таких напрямках:
• Розробка та реалізація заходів щодо реалізації державної антикорупційної політики.
• Запобігання корупції у сфері використання коштів, виділених з фонду ліквідації наслідків збройної агресії російської федерації проти України.
• Напрацювання ефективних інструментів запобігання проявам недоброчесності, неефективного використання коштів, виділених з фонду ліквідації наслідків збройної агресії російської федерації проти України та вдосконалення законодавства.
• Взаємообмін інформацією про факти, події, прояви, ознаки корупційної діяльності на території Кіровоградської області.Укладення меморандуму передбачає:
• Залучення громадського сектору до розробки та реалізації заходів щодо реалізації державної антикорупційної політики.• Посилення громадського контролю за використанням коштів, виділених з фонду ліквідації наслідків війни.
• Створення ефективних механізмів запобігання корупції у сфері використання цих коштів.
☝Меморандум, який підписали перший заступник начальника Кіровоградської ОВА Павло Конопко та керівник ГО«Стоп корупція» Микола Джоган, укладено строком до 31 грудня 2024 року.
Прозорість та підзвітність: публічні закупівлі у центрі уваги робочої групи
У Кіровоградській ОВА за головування першого заступника начальника ОВА Павла Конопка відбулось засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність». Члени робочої групи розглянули звернення ГО «Громадський контроль» щодо доцільності проведення деяких закупівель.
Так Знам’янським психоневрологічним інтернатом був оголошений тендер на закупівлю м’яса, за результатами якого восьмого березня 2024 року було укладено договір з підприємцем на суму понад мільйон гривень.
ГО «Громадський контроль» говорить про те, що передплата по товарам, які вказані у тендері, складає близько 90 тисяч гривень. У зверненні вказано, що товари, які зазначені в Специфікації закупівлі не співпадають зі статистичними даними Мінфіну та перевищують вартість по кожній позиції на понад 40 тисяч гривень.
Директор департаменту соціального захисту населення ОВА Олександр Догаров зазначив, що дана тендерна процедура відбулася без порушень, щодо механізму проведення цієї процедури питань не виникало, адже вона проходила через систему Prozoro, а ціни на товари вже відкореговані.
ГУ Національної поліції у Кіровоградській області розгляне звернення ГО «Громадський контроль» та найближчим часом надасть робочій групі «Прозорість та підзвітність» результати розслідування.
Друзі, нагадуємо, що на офіційному сайті Кіровоградської ОВА функціонує окремий розділ — «Прозорість та підзвітність»

У розділі викладені результати роботи робочої групи, нормативно-правова база щодо питань залучення та використання коштів державного бюджету інвестиційного спрямування, а також перелік об’єктів, на відбудову яких будуть спрямовані кошти з фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

?З інформацією можна ознайомитись тут https://kr-admin.gov.ua/start.php?q=PP/Ua/pp.html

#Прозорість_та_підзвітність 
Меньше
Протягом десяти місяців 2023 року слідчими підрозділами ГУНП у Кіровоградській області розслідувано 61 провадження стосовно 67 осіб, які вчинили корупційні кримінальні правопорушення
Про це на засіданні робочої групи «Прозорість та підзвітність» повідомив начальник управління стратегічних розслідувань у Кіровоградській області Володимир Матвієнко.
Сума збитків завданих державі становить 23 млн. 582 тис.грн.. Накладено арешт на майно підозрюваних на суму 16 млн. 66 тис.грн
До суду направлено 61 справу, 22 з яких за статтею «будівництво та ремонт приміщень державної та комунальної власності», 10 – «придбання товарів за завищеними цінами», 7 – «безпідставне нарахування соціальних виплат, премій тощо», 7 – «привласнення майна службовими особами» та 4 – «ремонт доріг».
Питання публічних закупівель у центрі уваги робочої групи "Прозорість та підзвітність"
У Кіровоградській ОВА відбулось засідання робочої групи "Прозорість та підзвітність". До її роботи долучилась ГО «Платформа громадський контроль». Вони провели аналіз кількох закупівель та висловили зауваження до обґрунтованості вартості матеріалів/робіт, зазначених в кошторисі.
Зокрема, питання були по таким об'єктам:
◾️Роботи з капітального ремонту з елементами енергозбереження (утеплення фасадів) у закладі охорони здоров'я Кропивницького;
◾️Капітальний ремонт приміщень та укриттів в адміністративній будівлі на площі Героїв Майдану обласного центру;
◾️Будівельно-монтажні роботи по об'єкту "Капітальний ремонт покрівлі комунального закладу "Ліцей "Науковий.
Натомість, власники тендерів виклали свої позиції на рахунок претензій та аргументували доцільність використання коштів. Вони зазначили, що роботи ще тривають, тому в актах виконаних робіт ціни закупівель будуть обґрунтовані.
Привласнення коштів, виділених на закупівлю обладнання для комунальних каналізаційних систем - Кіровоградська обласна прокуратура

За матеріалами кримінального провадження, підприємець уклав ряд фіктивних договорів з Державним підприємством «Заваллівське управління комунального господарства» щодо постачання обладнання для комунальних каналізаційних систем, при цьому фактично товар не поставлявся.

На підставі неправдивих офіційних розрахункових документів грошові кошти на загальну суму майже 200 тис. гривень перераховані з державного бюджету на рахунок фізичної особи-підприємця.

Обвинуваченому загрожує покарання у виді обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

#Прозорість_та_підзвітність 
Меньше
Публічний звіт про використання  коштів районного бюджету за І квартал 2024 року за посиланням: https://docs.google.com/presentation/d/1m9XKJNJ4BBVd08vUKX7FcdpetOnw0O5A/edit?usp=sharing&ouid=106537606913202255746&rtpof=true&sd=true

Контакти:

25014 м. Кропивницький,
вул. Дарвіна, 25
0522 56-38-00
[email protected]
Графік роботи:
понеділок – четвер з 8.00 до 17.00 години
п’ятниця з 8.00 до 15.45 години
обідня перерва з 12.00 до 12.45 години

Пошук по сайту

Гарячі лінії:

56-34-64 - Гаряча лінія Кропивницької райдержадміністрації

066  833 99 44 - Гаряча лінія голови Кропивницької райдержадміністрації
0 800 500 238 - Гаряча лінія голови Кіровоградської облдержадміністрації
1545 - Урядова гаряча лінія
56-34-18 - Диспетчерська ОКВП "Кіровоград-Дніпро"
22-96-30, 24-44-75, 22-87-28, 32-24-96 - Абонентський відділ ОКВП "Кіровоград-Дніпро"
104 (цілодобово),  56-12-59 (цілодобово) - аварійно-диспетчерська ВАТ "Кіровоградгаз"
15-70, 35-68-51, (067)521-15-70 - Кол-центр ПАТ "Кіровоградобленерго"

33-03-82, 27-86-51 - Кіровоградський РЕМ

35-82-31, (067)520-40-79 - телефони довіри ПАТ "Кіровоградобленерго"

Лічильник відвідувань

Сьогодні
За поточний тиждень
За поточний місяць
Всього
175
846
5855
424872

Пошук