Державний реєстр виборців

Державний реєстр виборців- це автоматизована інформаційно-телекомунаційна система, призначена для    зберігання та обробки даних, що містять відомості про громадян України, які мають право голосу на виборах Президента України, народних депутатів України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, всеукраїнських та місцевих референдумах.

 Основними завданнями Державного реєстру виборців є :

   -  ведення персоніфікованого обліку виборців ;

  - складання списків виборців для виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, для всеукраїнських та місцевих референдумів.

Державний реєстр виборців працює не тільки під час виборів, а постійно. Щоденно оновлюються його відомості, вносяться зміни до персональних даних виборців, вдосконалюються технології, створюється нове програмне забезпечення.

Однією з основних засад ведення реєстру є його постійність. На основі поданих в установленому порядку документів працівники відділу ведення Державного реєстру постійно вносять зміни до персональних даних виборців, змінюють виборчу адресу, вносять нові записи про виборців, знищують кратні записи.

Найбільш достовірний результат дає безпосередня робота з виборцем. За час функціонування Державного реєстру виборців до відділу безпосередньо звернулось 1159 осіб, з них із заявами щодо включення до реєстру – 300 осіб, щодо внесення змін до персональних даних - 462 особи, щодо тимчасової зміни місця голосування – 397 осіб. На жаль, висока активність громадян спостерігається виключно під час виборчого процесу.

Нагадуємо, що кожен виборець має право звернутися до органу ведення Державного реєстру щодо неправомірного включення (не включення) до реєстру себе чи інших осіб,  виправлення недостовірних відомостей реєстру щодо себе чи інших осіб. Також, виборець має право отримувати інформацію про своє включення (не включення), отримувати на безоплатній основі вичерпну інформацію про свої персональні дані, внесені до реєстру, змінювати на час проведення виборів місце свого голосування.

Державний реєстр виборців став на крок ближче до виборців. Кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця» з метою отримання інформації про включення його до реєстру. Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua). Для того, щоб отримати дану інформацію, необхідно зареєструватися на вказаному ресурсі і через деякий час на вашу електронну адресу надійде відповідь. Мешканці Кіровоградського  району  через «особистий кабінет виборця»  вже 122 рази скористались можливістю перевірити себе в реєстрі виборців.

На даний час через «особистий кабінет виборця» можна отримати лише інформацію стосовно включення чи не включення до Державного реєстру виборців. В разі не включення необхідно безпосередньо звернутись до органу ведення реєстру за своїм місцем реєстрації. З метою уникнення бюрократичних процедур при зверненні виборців Центральною виборчою комісією розглядається можливість організації звернення виборців до відділів ведення Реєстру щодо включення, зміни своїх даних та здійснення публічного контролю через Інтернет. Такі звернення повинні засвідчуватись електронним цифровим підписом.

Отже, шановні виборці, незалежно від виборчих процесів, Державний реєстр виборців працює для вас завжди. Для того, щоб Ви потрапили до списків виборців та змогли реалізувати своє конституційне право – право вибору, звертайтесь до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Кіровоградської районної державної адміністрації  за адресою: м. Кіровоград, вул. Дарвіна, 25, каб. № 67 (2-ий поверх), або телефонуйте за номером 56-77-44.


Постанова №6 від 25 серпня 2020 року "Про утворення та формування складу сільських, селищних територіальних виборчих комісій Кропивницького району Кіровоградської області"

Довідкова інформація:
Відносини виборців з Реєстром

Порядок звернення особи щодо включення до Реєстру

Порядок звернення виборця щодо зміни його персональних даних

Порядок звернення виборця про тимчасову зміну місця голосування

Запит виборця до органу ведення Реєстру

Доступ до публічної інформації


Зразки та форми заяв
:

Заява особи щодо включення до Державного реєстру виборців

Заява щодо зміни ідентифікаційних персональних даних виборця

Заява щодо зміни виборчої адреси виборця

Заява щодо тимчасової зміни місця голосування

Контакти:

25014 м. Кропивницький,
вул. Дарвіна, 25
0522 56-38-00
[email protected]
Графік роботи:
понеділок – четвер з 8.00 до 17.00 години
п’ятниця з 8.00 до 15.45 години
обідня перерва з 12.00 до 12.45 години

Пошук по сайту

Гарячі лінії:

56-34-64 - Гаряча лінія Кропивницької райдержадміністрації

066  833 99 44 - Гаряча лінія голови Кропивницької райдержадміністрації
0 800 500 238 - Гаряча лінія голови Кіровоградської облдержадміністрації
1545 - Урядова гаряча лінія
56-34-18 - Диспетчерська ОКВП "Кіровоград-Дніпро"
22-96-30, 24-44-75, 22-87-28, 32-24-96 - Абонентський відділ ОКВП "Кіровоград-Дніпро"
104 (цілодобово),  56-12-59 (цілодобово) - аварійно-диспетчерська ВАТ "Кіровоградгаз"
15-70, 35-68-51, (067)521-15-70 - Кол-центр ПАТ "Кіровоградобленерго"

33-03-82, 27-86-51 - Кіровоградський РЕМ

35-82-31, (067)520-40-79 - телефони довіри ПАТ "Кіровоградобленерго"

Лічильник відвідувань

Сьогодні
За поточний тиждень
За поточний місяць
Всього
179
850
5859
424876

Пошук